Discover Airlines vluchten — 75 routes vergeleken

Discover Airlines
4Y
Luchtvaartmaatschappij
✈ Hub: TFS
75
Routes
12
Bestemmingen
2
Landen

Vlieg je met Discover Airlines? Airpiv brengt al haar routes samen op één plek. Discover Airlines bedient 12 bestemmingen in 2 landen. De belangrijkste hub is TFS. Vergelijk tarieven van meer dan 600 maatschappijen en boek direct — zonder verborgen kosten.

Meest gevlogen routes

Bestemmingen van Discover Airlines

Landen waar Discover Airlines naartoe vliegt

Routes

AlicanteArrecifeAlicanteTenerifeAlicanteLas PalmasAlicanteFuerteventuraArrecifeMunichArrecifePalma de MallorcaArrecifeIbizaArrecifeBarcelonaArrecifeValenciaArrecifeFrankfurtArrecifeMálagaArrecifeAlicanteBarcelonaLas PalmasBarcelonaTenerifeBarcelonaArrecifeBarcelonaFuerteventuraFrankfurtIbizaFrankfurtTenerifeFrankfurtArrecifeFrankfurtLas PalmasFrankfurtPalma de MallorcaFrankfurtFuerteventuraFrankfurtPalma de MallorcaFuerteventuraBarcelonaFuerteventuraMálagaFuerteventuraValenciaFuerteventuraMunichFuerteventuraFrankfurtFuerteventuraPalma de MallorcaFuerteventuraIbizaIbizaLas PalmasIbizaTenerifeIbizaFrankfurtIbizaFuerteventuraIbizaArrecifeIbizaMunichLas PalmasAlicanteLas PalmasBarcelonaLas PalmasMálagaLas PalmasPalma de MallorcaLas PalmasFrankfurtLas PalmasMunichLas PalmasValenciaLas PalmasIbizaMálagaArrecifeMálagaPalma de MallorcaMálagaLas PalmasMálagaFuerteventuraMálagaTenerifeMunichFuerteventuraMunichPalma de MallorcaMunichArrecifeMunichIbizaMunichLas PalmasMunichTenerifePalma de MallorcaMunichPalma de MallorcaMunichPalma de MallorcaTenerifePalma de MallorcaFrankfurtPalma de MallorcaArrecifePalma de MallorcaLas PalmasPalma de MallorcaFuerteventuraPalma de MallorcaMálagaTenerifeAlicanteTenerifeMálagaTenerifePalma de MallorcaTenerifeValenciaTenerifeFrankfurtTenerifeIbizaTenerifeBarcelonaTenerifeMunichValenciaFuerteventuraValenciaTenerifeValenciaLas PalmasValenciaArrecife

Veelgestelde vragen

Hoeveel routes vliegt Discover Airlines?
Discover Airlines vliegt 75 routes naar 12 bestemmingen op Airpiv.
Welke bestemmingen bedient Discover Airlines?
Discover Airlines bedient 12 bestemmingen, waaronder Alicante, Arrecife, Barcelona, Frankfurt, Fuerteventura, Ibiza.
Naar welke landen vliegt Discover Airlines?
Discover Airlines vliegt naar 2 landen: Spanje, Duitsland.
Waar is de hub van Discover Airlines?
De belangrijkste thuisluchthaven van Discover Airlines is TFS.
Wat is de langste route van Discover Airlines?
De langste route van Discover Airlines is Frankfurt – Tenerife, ongeveer 3.239 km.